ויזה


ויזה

החל מתחילת דצמבר 2020 משרד החוץ של איחוד האמירויות הערביות  הודיעו על שינוים בסידורי הכניסה של תיירים בעלי דרכון ישראל (התייחסות לדרכון זר בהמשך) לאיחוד האמירויות, דובאי, אבו דאבי ושאר אמירויות, ממועד זה נכנסת לתוקף ההנחיה נדרשים כל בעלי דרכונים ישראליים להגיש בקשה לאשרת כניסה (ויזה) טרם כניסתם לאיחוד האמירויות.


שימו לב, המידע זה דינאמי ועלול להשתנות בכל עת. מטיילים היוצאים לטיול מאורגן כשר  דרכנו יקבלו עדכונים באופן ישיר מאיתנו.


איך מוציאים ויזה לאיחוד האמורויות ודובאי?

בשלב ראשון, יש לפנות לאחת מהסוכנויות אונליין באמירויות המטפלות בהליכי הבקשה (תוכלו למצוא קישורים בהמשך). 

על מנת להגיש את הבקשה, יש למלא טופס מיוחד ולצרף סריקה או צילום של הדרכון הישראלי, שתוקפו לפחות 6 חודשים מיום ההמראה חזרה ארצה מאיחוד האמירויות. כמו כן, יש לצרף צילום או סריקה של תמונת פנים (תמונת פספורט).

הוויזה שתקבלו תקנה לכם זכות לשהות בדובאי במשך 14 ימים והיא בתוקף ל-60 ימים, מיום הוצאתה שימו לב לתנאים השונים באתרים השונים). יש להציג את הוויזה בנתב"ג עוד בשלב הצ'ק אין. 

שימו לב ללא ויזה בתוקף, לא יאפשרו לכם לעבור את שלב הצ'ק אין ולא תותר עלייתכם למטוס (וכמובן, לא תותר כניסתכם לתחומי האמירויות).


מה עלות הבקשה לאשרת כניסה (ויזה) לאיחוד האמירויות ודובאי?

עלות אשרת כניסה לאיחוד האמירויות ודובאי אינו קבוע ותלוי בסוכנות דרכה תגישו את הבקשה כשהזולה שבהם מציעה מחיר החל מ310 ש"ח נכון לכתיבת מאמר זה.


תוך כמה זמן מקבלים את הוויזה לדובאי?

זמן הטיפול בבקשה הוא בדרך כלל כ-96 שעות, לכן צריך להערך להזמנת הויזה מראש ולא לחכות לרגע האחרון, יש לכם תוקף של 60 יום לפני סיום הטיול לעשות זאת.

את הוויזה,קבלו ישירות למייל שלכם מרשויות ההגירה של איחוד האמירויות (לאחר שהיא תאושר).


באיזה אתרים ניתן להזמין ויזה לדובאי ואיחוד האמירויות?

www.instadubaivisa.com

www.raynatours.com

www.ievisa.com


אם אני בעל דרכון זר, לא ישראלי , מה המשמעות לגבי כניסה לדובאי ואיחוד האמירויות?

בעלי דרכונים זרים יוכלו להיכנס לדובאי ואיחוד האמירויות, בהתאם להסדרים וההסכמים הקיימים בין האמירויות ומדינת המוצא של הדרכון.