יום ג'


יום ג'

מרינה, שייט אקסטרים, פלאם דובאי , ג'יפי בדיונה האדומה וארוחה מדברית

השכמה, כמובן כמיידי יום נקום רעננים לעוד יום מהנה ומרגש לארוחת בוקר, בסיום נעלה לאוטובוסים בזמן מצוידים במסכות, בכובעים ובכריכים והמון חיוכים. 

את יומנו השלישי נתחיל במרינה לשייט של סירות גומי מהירות – Speed boat השייט בסירות הוא מרגש וחוויתי, תוך כדי נצפה במספר נקודות אייקוניות של דובאי, הסיור ימשך כשעה וחצי, בסיום ההפלגה נרד לסיור במרינה של דובאי, נלך לאורך קו החוף נראה יאכטות יוצאות דופן וארמונות יוקרה. נסייר בפלאם דובאי באי המלכותי המרשים ביותר בדובאי ואולי בכל העולם כולו, נראה את מלון אטלנטיס המפואר מקו החוף היפיפה וכמובן שנעשה עצירות לצילומים. נחזור למלון להתארגנות ולהחלפת בגדים. 

רכבים 4X4 יאספו אותנו מהמלון ומשם ניסע אל הדיונה האדומה – אקסטרים ספארי במדבר דובאי. המפגש עם החול יחשוף אתכם לנוף שעוד לא ראיתם, חול מכל הצדדים, דיונות עוצמתיות שהטבע יצר. נסיעה מטלטלת ומרגשת , הג'יפ יעלה על דיונות יעיף את החול הזהוב לגובה, בדרך נראה צבאים, איילים וגם גמלים וכמובן שנעצור לצילומים מול שקיעה מדהימה. 

בסיום תחכה לנו הפתעה נגיע לאורחן מדברי ויקבל את פנינו עם קפה חם ותמרים וארוחה מסורתית על האש ומופע אותנטי, שם תחכה אישה שתקשט את ידיכן בחינה, תוכלו לעלות על גמלים ולהנות מכל רגע באווירה מדברית אותנטית. 

בסיום נחזור למלוננו עייפים אך מרוצים ומרוגשים.